Wróć do strony głównej!

Nasz team

 

Gospodarzami są Katarzyna oraz Grzegorz Praczykowie, którzy nabyli ten dom w 2015r. i od tego czasu przeprowadzili w nim gruntowny remont. Prywatnie są małżeństwem i rodzicami trzech synów - Kuby, Franka oraz Ignacego.

 

Sama Grzęda znajduje się w malowniczo położonej miejscowości w Górach Kaczawskich - w Komarnie. W bliskiej odległości znajduje się Góra Skopiec oraz Baraniec i Folwarczna, czyli najwyższe szczyty w.w. Gór.

Budynek pochodzi z 1848r. i położony jest na wysokości 520m n.p.m.

Witaj w Domu Gościnnym Grzęda

 

Sam budynek powstał w 1848r. natomiast w patach 2015-2021 został poddany gruntownemu remontowi. Wyremontowano całą dolną część mieszkalną oraz - przeznaczone na turystów - całe pierwsze piętro. Pomimo tego, że modernizacji poddano około 300m kw., to i tak stanowi to niecałą połowę dostępnej powierzchni. Dla Naszych Gości przygotowano trzy przestronne apartamenty w osobnymi wejściami i łazienkami. Poza tym w części dla Gości znajduje się obszerny hall ze stołem i krzesłami, ogólnodostępny taras z pięknym widokiem oraz funkcjonalna, dobrze wyposażona kuchnia. Do dyspozycji jest duży ogród z miejscem na grilla oraz ognisko. Około 200m od Grzędy znajdziecie Państwo jeden z najpiękniejszych widoków w Kotlinie Jeleniogórskie.

O nas

Kontakt:

 

 +48 515 216 268

  grzeda.komarno@gmail.com

Adres:

DOM GOŚCINNY "GRZĘDA"

Komarno 147

58-500 Jelenia Góra

fb

insta